CHP`li Şahin`den İbn Haldun Projesine Evet

Esenler Belediye Meclisi 04 Haziran 2018 Pazartesi günü saat: 15.00`de toplantı. CHP`nin mecliste 3 meclis üyesinden ikisi hazır bulundu, CHP gurup başkanı İNŞ MÜH, Mustafa Usta AKP`ye muhalefet yaptı, Kemal Şahin ise kime muhalefet yaptığını kimse anlayamadan evet dedi.

18:16:00 | 2018-04-06
-- Adversting 5 --

CHP’li Şahin’den İbn Haldun Projesine Evet
 
Esenler Belediye Meclisi 04 Haziran 2018 Pazartesi günü saat: 15.00’de toplantı. CHP’nin mecliste 3 meclis üyesinden ikisi hazır bulundu, CHP gurup başkanı İNŞ MÜH, Mustafa Usta AKP’ye muhalefet yaptı, Kemal Şahin ise kime muhalefet yaptığını kimse anlayamadan evet dedi.
 
Meclis toplantısı gergin başladı, CHP’li şahin’in verdiği iki yazılı önergesinin içeriğini meclis başkanı okumadan havale etti. Şahin gündem dışı söz aldı ama konuşmasına başlar başlamaz yine meclis başkanından azar işitti. Şahin “Bugün alevi yurttaşlarımız cemevi talepleri için yürüyüş yapmak istedi, ancak polis engel oldu” diyebildi. Meclis Başkanı gündemi ilgilendirmeyen konularla meclisimizi meşgul etmeyin. Ömer Başkana bu soruyu soracaksan, meclis oturumundan sonra kendisini bul ve sor”  diyerek adeta dalga geçti, fırça attı…
 
Daha sonra raporlar bölümüne geçildiğinde Şahin gurup başkanı İNŞ MÜH, Mustafa Usta’ya rağmen evet dedi, şaşıran meclis başkanı dekrar oylattı yine Şahin EVET dedi. Şahin, iki sefer oylanan rapor için, ikisinde de EVET diyerek yine bir ilki başardı… Şahin hep evet diyor.
 
( Esenler’den özel bir Üniversiteye para aktarılmasını) Usta kabul etmedi, Şahin kabul dedi  

İŞTE O TARTIŞILACAK RAPOR…
Kültürümüze dair çok önemli çalışmalara imza atan kurumumuz 2017 - 2018 kültür sanat
Sezonu büyük Selçuklu Veziri Nizamülmülk’e adamıştır Nizamülmülk Kültür sanat sezonunun içerisinde çok yönlü bir Siyaset ve Ahlak Klasikleri kitaplığı oluşturmak hedefiyle Nizamülmülk’ün ünlü eseri siyasetname’nin de dahil olduğu 100 adat siyasetname kitabının Türkçeleştirilmesi ve/veya sadeleştirilmesi amacıyla İbn Haldun Üniversitesiyle ortak çalışma yapılacaktır. Bu projenin yürütülmesi için Belediye Başkanı Göksu’ya ve Başkan yardımcısı Hasan Taşçı’ya ayrı ayrı imza verilmesini öngörüyordu…

CHP’li Şahin bu projeye evet diyerek ne yapmak istediğini CHP’lilerin takdirine bırakıyoruz…
Komisyon görüşü. kültür işleri müdürlüğünün 20/03/2018 tarih  ve 208  sayılı teklifi
İncelendi Söz konusu proje kapsamında İbn Haldun Üniversitesi ile yapılacak Protokol için kurumumuzu temsile ilzama ve proje belgelerini imzalamaya yetkili Kişi olarak Belediye Başkanı Göksu’ya ve yardımcısı Hasan TAŞÇI`ya ayrı ayrı imza yetkisi verilmesi Müşterek komisyonumuzca uygun görülmüştür.
AKP’lilerce uygun görülmüşse, CHP’li şahin neden uygun görmesi diyenler kaç kişi? 
Bay Örüklü, Bay Ütebay, soruyoruz Bu oylama bakalım kimi ipe götürecek.
 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>