ESDEF Yerel Basınla Bir Araya Geldi

ESDEF’in yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Esenler’de görev yapan Yerel Basın mensupları ile dernek merkezinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldiler.

18:03:23 | 2018-10-15
-- Adversting 5 --

ESDEF Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yerel basın ile tanışama amaçlı düzenledikleri kahvaltı programında kendilerini tanıtarak Mustafa Kaplan’dan aldıkları bayrağı daha yükseğe taşıyacaklarını ifade ettiler.

Program’da kısa bir konuşma yapan ESDEF yeni başkanı Cuma Helvacı, ‘’Yerel basın basın bizim için önemlidir bu sürede bizleri destekleyecekleri inancındayız. Yapacağımız çalışmalarla alakalıda basını sürekli bilgilendireceğiz. Hepimiz Esenlere daha çok katkı sağlamayı umut ediyoruz, katkı sunarken  basın en önemli etkenlerden birisidir” dedi.

Hiçbir Partinin Arka Bahçesi Olmayacağız

Basın mensuplarının sorusu üzerine yerel seçimlerde ESDEF olarak hiçbir partinin arka bahçesi olmayacağız diyen Başkan Cuma Helvacı, ” Her Derneğin farklı görüşte olan üyeleri var olduğunu biliyoruz. Biz her görüşe saygılıyız ve aynı mesafedeyiz. Siyasi partilerde aday olma gibi bir düşüncemiz yok aday olacak arkadaşımızda istifa eder aday olur ESDEF olarak hiçbir partiyi desteklemeyeceğiz. Her üyemizin desteklediği bir parti var onların düşüncesine de saygı duyuyoruz kapımız herkese açıktır.

Bizim her görüşün, her düşüncenin ve siyasi oluşumun desteğine ihtiyacımız var. Özellikle bu toplantımıza teşrif eden siz değerli basınımız ile el ele vererek Esenler halkının hizmetinde olacağız. Bazı siyasi partiler yaptığımız etkinliklerimize gelmemesi bizim çalışma azmimize engel değildir. Gelenlere de gelmeyenlere de biz giderek anlatacağız ve bir arada yaşama kültürünün egemen olmasının öncüleri olacağız” dedi.

Daha sonra ESDEF üyesi Alpaslan Eyüboğlu yaptığı konuşmada “Esenler’de bulunan Uygur spor kompleksinin manevi desteğe ihtiyacı olduğunun burada Esenler’li genç yetenekler yetişiyor ve bizim bu kardeşlerimizi sahiplenip desteklememiz lazım özellikle Esenlerde Bulunan Malatyalı STK’ların kendi hemşerilerine sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Eyüboğlu Esenler’de doğup büyüyen Burak Uygur finalde Japonya Tokyo’da devam eden ve Tokyo 2020 olimpiyatları için kota puanı verecek olan Karate 1 Premier Lig’de Kumite 67 kiloda son iki yılın Avrupa Şampiyonu Burak Uygur’un final müsabakaları pazar gece saat 04 00 da Sports TV’de naklen yayınlanacaktır. Sonuç ne olursa olsun yüz akımız olan sporcumuzu ESDEF olarak havalimanında çiçeklerle karşılamalıyız” dedi.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>