Esenler, ”Biz Anadoluyuz Projesi” Misafirlerini Ağırladı

Esenler Kaymakamlığı ve Esenler Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen ”Biz Anadolu’yuz Projesi” kapsamında Diyarbakır, Hakkari ve Şanlıurfa illerinden Esenler’e gelecek olan 204 öğrenci ve 20 refakatçi personel misafirlerini bekliyor

17:37:31 | 2019-03-26
-- Adversting 5 --

İlçe Kaymakamı Adil Karataş başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda; ilçede ağırlanacak olan misafir öğrenciler için yapılması planlanan organizasyonlar, Proje Yürütme Kurulunca değerlendirildi.

Yürütme Kurulu Toplantısına, Kaymakam Adil Karataş ve Yazı işleri Müdürü Mehdi Daş ile birlikte Proje Yürütme Kurulunda yer alan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Esenler Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Esenler Dernekler Federasyonu ve yerel basın olarak yer aldı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen ”Biz Anadolu’yuz Projesi”  kapsamında Diyarbakır, Hakkari ve Şanlıurfa illerinden gelecek 204 öğrenci ve 20 refakatçi personel  Esenler’de misafir edildi. 21-24 Mart tarihleri arasında Esenler’e gelecek olan öğrenciler Kaymakamlık tarafından Havaalanında karşılandı.

Dörtyol Meydanı’nda kendilerini misafir edecek Esenler’li öğrenciler tarafından karşılanacak misafir öğrenciler, Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde kültürel faaliyetlerde yer alacak. Esenler Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün ESEV Korosunca bir konser verilmesi planlanan öğrencilere Kaymakamlık ve Esenler Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

İlçede 3 gün süreyle misafir edilecek öğrenciler, Valilikle İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

3 günlük ziyaret sonrası yine öğrenciler havaalanından memleketlerine uğurlandı.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>