Esenler`deki Gazeteciler İYİ Partiyi ziyaret etti

Esenler`deki Yerel Gazeteciler İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Necdet Kiracı`yı ilçe merkezinde ziyaret etti.

16:29:00 | 0000-00-00
-- Adversting 5 --

 Esenler’deki Gazeteciler İYİ Partiyi ziyaret etti

Esenler’deki Yerel Gazeteciler İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Necdet Kiracı’yı ilçe merkezinde ziyaret etti.

 

Ziyarete 1.HABER Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Esenler Gündem internet sitesi sahibi Sait Yılmaz, 7/24 Esenler internet sitesi sahibi Hüseyin Koç ve Genel Yayın Yönetmeni Serkan Basut, Esen Tv ve Litros Haber imtiyaz sahibi İsmail Danış ile Gazete Esenler sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Hasan Gürsoy katıldı.

 

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Necdet Kiracı, gazeteciliğin özellikle yerel gazeteciliğin zor ve büyük emek isteyen bir meslek olduğunu söyleyerek, siyasi partilerin yerel bazda kendilerini vatandaşa anlatabilmek için en önemli gücünün o ilçelerdeki yazılı ve görsel basın olduğuna dikkat çekerek, kendilerini ziyaret eden gazetecilere yerel seçimleri konusunda ilçe teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi.

“Demokratik Olmayan Kurallara Rağmen Yarışacağız”

Kiracı, “Yerel seçimler ne zaman yapılırsa yapılsın İYİ Parti Esenler İlçe yönetimi olarak seçime hazırız. Yapılacak olan yerel seçimlerde işimizin zor olduğunu, imkanlarımızın sınırlı olduğunu biliyoruz. Bu zorlukların üstesinden elbette geleceğiz. Anlatmaya gerek yok milletimiz her şeyi görüyor, hissediyor ve yaşıyor. Her geçen gün partimiz Esenler’de daha da güçlenmektedir. Özellikle gençlerin ve bayan seçmenlerin partimize ilgi göstermeleri bizleri sevindirmekte ve mutlu etmektedir” dedi.

 

Kiracı, “İYİ Parti İstanbul’da İl ve İlçe Başkanları yeniden belirlenecek yeni oluşacak teşkilatlanma ile daha da güçlenerek kapı dolaşarak seçmene ulaşacak ve seçimlerde büyük bir başarı elde edeceklerini” söyledi.
 
Yerel gazeteciler önümüzdeki günlerde de Esenler’deki siyasi parti ilçe başkanlarını ziyaret ederek, gündemle ilgili gelişmeleri kamuoyunun bilgisine sunacaklarını söylediler.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>