Göksu Yerel Gazetecilere Kafayı Taktı!

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu her zora düştüğünde bölgedeki yerel gazetecilere sataşmaya devam ediyor.

20:27:35 | 2018-11-14
-- Adversting 5 --

Katıldığı her programda gazetecileri yok sayarak, ardından yerel gazetecilerin sorularına tahammül edemeyen Göksu, sorulan soruları cevaplayamayınca yerel gazetecileri hedef haline getirmek için sözlü sataşmalarda bulunuyor. Esenlerin sorunlarını en iyi bilen ve bunu da kamuyu ile paylaşan yerel gazetecileri susturmak için gerek mahkeme gerekse kamu alanlarına girmeyi yasaklayarak habercilerin haber alma özgürlüğünü kısıtlayan Göksu hakaret anlamlı sözlerde kullanmaktan çekinmiyor.

Son olarak Esenlerde yayın yapan Son Dakika Esenler haber sitesinin sahibi Suat Türkoğlu’na sözlü ve fiziki müdahale de bulunmuş “benim olduğum yerde haber yapamazsınız yalan yanlış yazılar yazıyordunuz” diyerek haberci arkadaşımızın haber özgürlüğünü engellemiştir.

Esenler Belediye başkanı M.Teyfik Göksu’nun yerel gazetelere karşı kullandığı tavırdan biran önce vazgeçmesini istiyoruz. Bir ilçenin belediye başkanına yakışacak şekilde hareket ve tavırda bulunmayan Göksu burada yaşayan 500 bin insanın başkanı olarak görevini icra etmeye davet ediyoruz.

Gelecek seçimlerde aday gösterilmeme korkusuyla agresif tavırlar sergileyerek, hem teşkilat mensupları hem de Esenler ilçe halkı tarafında istenmeyen adam haline gelen Göksu, bu durumu anlamış olacak ki gergin tavırlar içerisine giriyor.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>