" />

 

Hasan Şahin “Genel Seçimde Tokatı Vuracaksın, Yerel Seçimde Vurmayacaksın”

Akparti Esenler Belediye Meclis 1.sıra adayı Hasan Şahin sosyal medya Insagram hesabından yaptığı ilginç paylaşım herkesi şaşırttı.

21:44:01 | 2019-03-07
-- Adversting 5 --

Akparti Esenler Belediye Meclis 1.sıra adayı Hasan Şahin sorumlusu olduğu Esenler Turgutreis mahallesinde yerel seçim çalışması kapsamında düzenlediği ev sohbetlerinde bir vatandaşın sert tepkisiyle karşılaşınca şaşkına döndü. AKP meclis üyesi Hasan Şahin, “Genel Seçimde Tokat’ı Vuracaksın, Yerel Seçimde Vurmayacaksın” deyince, vatandaş” AKP bu milletten sağlam bir tokat yemesi lazım” diyerek yerel parlamenter adayı Hasan’a gerekli cevabı şimdiden vermiş oldu.
 
Şahin ağzından dökülenin sözlerin nereye gittiğinin farkında olmadan, “Genel Seçimde Tokatı Vuracaksın, Yerel Seçimde Vurmayacaksın” sözü ağzından çıktı, vatandaş ise ağzından çıkanı kulağın duysun mesajını vererek meclis üyesini bir güzel uyarmış oldu.
Bu sözler karşısında Ak Partiler tarafından tepkisiyle karşı karşıya geldi. Bu ev sohbetini dün sosyal medya Insagram hesabından paylaşıp bugün kendi partisinden aldığı tepki üzerine paylaşımını sildi.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :   " class="label label-info tags_btn" href="-etiket.htm">

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>