Kaldırım İşgaline Dur Deyin

Esenler’in genel olarak birçok mahallesinde yaşadığımız ve sürekli şikayetini aldığımız sorunlardan biri de kaldırım işgali sorunudur.

11:58:52 | 2018-12-01
-- Adversting 5 --

Esenler’in genel olarak birçok mahallesinde yaşadığımız ve sürekli şikayetini aldığımız sorunlardan biri de kaldırım işgali sorunudur.

Seyyar satıcı, dükkân ürünleri veya arabalar tarafından işgal edilen kaldırımlar Esenler halkını çok zor bir durumda bırakmaktadır.

Halk bu durum hakkında belediyeye birçok kez şikâyette bulunmasına rağmen Esenler Belediyesi’nin durumu pek umursadığı yok.  Kapı önlerine fütursuzca park edilen arabalar yüzünden evlerine giremeyen insanlar ve dükkanların mallarını kaldırımlara yayması sonucu ‘belediyemizin övündüğü o geniş kaldırımların’ daralması ve kaldırımlarda yürümeye çalışan insanlar sık sık konu hakkında şikayette bulunmaktadır.

Öyle ki geçtiğimiz aylarda Menderes Mahallesi Necip Fazıl Caddesi’nde bir eve gelen ambulanstaki sağlık görevlisi arkadaşların kapı dibine park edilen araç yüzünden sedyeyi içeri sokamaması ve hastanın omuzlarda ambulansa taşınması gibi ilçe halkını zor durumda bırakan olaylar yaşanmaktadır.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>