Kartal'da Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Başsağlığı Diliyorum.

Kartal'da Bina Çökmesin’de Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza ve Trabzonlu Hemşehrilerimize Başsağlığı Diliyorum.

21:10:06 | 2019-02-09
-- Adversting 5 --

İstanbul Trabzon Federasyonu Genel Başkanı Dursun Çağlayan Başsağlığı Diliyorum, Kartal'da çöken binanın enkazında devam eden arama kurtarma çalışmalarına ilişkin, "Şu ana kadar 14 vatandaşımızı kaybettik. 14 vatandaşımızı da bu göçükten, enkazın altından Allah'a şükürler olsun ki sağ çıkartıldı.
"Yaralı olarak çıkarılan 13 yaşındaki Hilal Tuana Alemdar ve 23 yaşındaki Halil İbrahim Alemdağ'ın durumları iyi. Adem Alemdar (47) yoğun bakımda ama yoğun bakım şartları çerçevesinde. Hatice Aliefendioğlu (81) yoğun bakımda. Adile Murat (77), Nazan Tekgöz (37), Güler Yılmaz (56), 9 yaşındaki Tayyip Mahmut Alemdar, Ali Alemdar (75), Hüseyin Yaman (59) ve Leyla Yaman'ın (63) genel durumları iyi. Bahriye Aktar (75) yoğun bakımda. 6 yaşındaki Azra Hava Tekgöz yoğun bakımda ama akşam hem bütün hastalarımızı gece saat iyi olduklarını gördük hem de Azra'yı hem de Mahmut Tayyip gayet iyiler. Ama yoğun bakımda, doktorların gözetiminde tutuluyorlar. En son, 45. saatte, Mert Aydın (19) enkaz altından sağ çıkartıldı. Kırık ve çıkıkları var. Onun için tüm doktorlar, tüm birimler yoğunlukla Mert ile ilgileniyorlar. Sağlık durumunun iyi olduğu arkadaşlar tarafından iletildi. Bunu 45. saatin sonunda önemli bir gelişme olarak nitelendiriyoruz Allah'a şükürler olsun."
Başkan Çağlayan, göçükte hayatını kaybeden vatandaşların da, Ayşe Alemdar, Yıldız Gündüzoğlu, Fatma Karaman, Mustafa Alemdar, Safiye Alemdar (Mustafa Alemdar'ın annesi), Safiye Alemdar (Mustafa Alemdar'ın eşi), Erdoğan Alemdar, Saime Alemdar, Ecrin Naz Alemdar, Eslem Alemdar, Gökay Alemdar, Ahmet Söğüt, Nuriye Söğüt ve Melih Aydın isimli vatandaşlar olduğunun Açıklanması Üzerine Göçükte hayatını kaybeden Alemdar ailesinden 9 kişinin Cenazesi Bugün 15 Temmuz şehitler camiden kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları ile memleketlerine uğurlandı. Aile ve Yakınlarına Sabırlar Diliyorum.
Haber : Şenol Özyurt

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>