Koç Platinle Yaşamaya Mahkum Edilmiş Parti ?`GAZİ? sidir

Usta,? İsmi partisi ile özdeşleşen Hüseyin Koç`un istifasına elbette üzüldük, kabullenemedik. Hüseyin Koç ?un çok sevdiği, evi gibi, yuvası gibi gördüğü, her şeyiyle tüm emeğini verdiği, bedenini, maddi manevi her şeyini verdiği partisinden ayrılmasına giden süreç benim partide disipline verilmemle başladı? dedi.

14:53:00 | 0000-00-00
-- Adversting 5 --

 

Koç Platinle Yaşamaya Mahkum Edilmiş Parti ‘’GAZİ” sidir
Usta,” İsmi partisi ile özdeşleşen Hüseyin Koç’un istifasına elbette üzüldük, kabullenemedik. Hüseyin Koç ‘un çok sevdiği, evi gibi, yuvası gibi gördüğü, her şeyiyle tüm emeğini verdiği, bedenini, maddi manevi her şeyini verdiği partisinden ayrılmasına giden süreç benim partide disipline verilmemle başladı” dedi.
 
Usta, ‘’Hattı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır.,, sözü Atamız Mustafa Kemal’ in emperyalizme karşı verdiği amansız mücadeledeki en önemli sözlerinden biridir.
 
“Bizler solcuyuz, sosyalistiz. Bizim ilkelerimiz vardır”
 Ben ve yoldaşlarım bu sözün anlamını çok iyi bilirler. Bizler solcuyuz, sosyalistiz. Bizim ilkelerimiz vardır. Bizler bir siyasi harekette, bir dernek veya STK ‘lardaki oluşumlarda yer alırsak bir sebebi vardır. Mücadelemize ilkelerimizden taviz vermeden orada devam etmek istediğimiz için oradayızdır.
Hüseyin Koç, namı diğer  ‘’kobra,,  CHP ‘den istifa etti. Birileri sevinmiştir. Çokları ise, bir sosyalist dava insanının kırılmışlığına üzüldüler.  Evet, kırılmışlığına diyorum. Özellikle bu kelimeyi kullanıyorum. Bunu yoldaşlarının kendisini mücadelesinde yalnız bıraktıklarını, gerekli tepkiyi vermediklerini gördüğümden, düşündüğümden söylüyorum. Yoldaşları onu yeterince anlamadılar.
Hüseyin Koç ‘un çok sevdiği, evi gibi, yuvası gibi gördüğü, her şeyiyle tüm emeğini verdiği, bedenini, maddi manevi her şeyini verdiği partisinden ayrılmasına giden süreç benim partide disipline verilmemle başladı.
 
Koç ve Gürsoy Haksız Bir Kararla Ceza Aldılar 
Bilindiği gibi ben 07.08.2017 tarihinde CHP Esenler ilçe başkanı ve yöneticileri tarafından 544 parselle ilgili rüşvet yediğim  (özellikle böyle diyorum. Çünkü disiplin kurulunda sözlü olarak öyle ifade veriyorlar. Fakat disiplin kurulu bu ifadeyi yazmaya utanıyor.) gerekçesiyle disipline verilmemle Hüseyin Koç bana yapılan bu haksız iftiraya karşı son gücü ile savunma yapmaya çalışmasıyla başladı. Süreçle ilgili sürekli olarak bana bu haksızlığın yapılmaması için her platformda, gerek il başkanı, gerek il yöneticileri, gerek ilçe başkanı, gerek ilçe yöneticileri gerekse de partinin üst düzey ileri gelenleri ile kişisel ilişkilerini de kullanarak mücadele ederken bir taraftan da 7-24 Esenler Haber portalında kamu oyunu bu konuda haberdar etmek maksadıyla yazıları ile benim haklı olduğumu, bana haksız yere iftira ve çamur atılmaya çalışıldığını, onur cellatlığı, itibar cellatlığı yapılmaya çalışıldığını anlatmaya çalıştı.
 
“İftira Ve Onur Cellatlığı Yapanları Asla Af Etmeyeceğim”
Bir yılı aşkın süreç sonunda ben YDK ( yüksek disiplin kurulu)tarafından 06.04.2018 ‘ de aklandım. Tüm cezalarım kaldırıldı. Fakat Hüseyin Koç benim haklılığımı savunurken 1 yıl partiden ihraç cezası aldı. Ben aklandı isem Hüseyin Koç ‘un bu süreçte mücadelesinde haklı olduğu benim YDK ‘dan aklanmamla kanıtlamış olduğu halde anlayamadığımız, hiçbir mantık sınırlarına koyamadığımız haksız bir kararla ceza almıştır.Hasan Gürsoy`da 7-24`ün editörü olması sebebiyle 1 yıl kınama cesası almıştır.Bunları hiç bir mantık sınırları içine koymamız mümkün değildir. Benim tedbirim ve cezamın kaldırılmasından sonra beklentim iftira ve onur cellatlığı yapanların af ve özür borçlarını ödemeleriydi. Fakat onlar benden özür dilemedikleri gibi bir de kendisinden de özür dilenmesi gereken Hüseyin Koç ‘u ( çünkü ‘’galiptir bu yolda mağlup olan,, sözünden dolayı) daha cezası bitmeden ki cezası ‘’03.10.2018  tarihinde sona erecekti.,, bu defa iki yıl partiden ihraç istemiyle tekrar disipline verdiler.Bu süreçte yine yoldaşlarından yeterli desteği bulamaması ‘’kobra,, yı partiden ayrılmaya iten nedenlerin başında gelmektedir.
 
Hüseyin Koç ‘un Yaptıklarının Binde Birini Yaptınız mı Acaba?
 Hüseyin Koç ‘u bu partide cezalandırılması gereken biri gibi görenler ve cezalandıranlar siz bu parti için Hüseyin Koç ‘un yaptıklarının binde birini yaptınız mı acaba. Ben yaptığınıza inanmıyorum. Çünkü yaptıklarınızı ve Kobra’nın yaptıklarını bire bir görenlerdenim. Bu adam 60 yaşını aşmış biri olmasına rağmen partinin bayrağını asayım derken 5 m yükseklikteki ağaçtan düşmüş ,yaralanmış, kolunda platinle yaşamaya mahkum edilmiş parti ‘’GAZİ,,sidir. Sizin gazilere vefanız bu kadarmış. Anladık.
 Bu adam gerek seçimlerde gerekse de seçim sonrasında her platformda partisinin görüşleri doğrultusunda çalışırken ben hiç birinizi oralarda göremedim.
 
 “Kobra solcudur. Sağ yelpazede yer almaz”
Sizler seçim zamanı milletvekilleri geldiğinde ortaya çıkan milletvekilleri ile resim çektiren, selfi çektiren, milletvekilleri gidince ortadan kaybolan, milli bayramlarda; o da yönetim kurullarınızın yarısının bile katılımı olmadan çelenk koymanın dışında ortada görünmeyenlersiniz.
Sizler ‘’Kobra’nın bu partiden ayrılmasına sebep olanlar Atatürk’ün CHP’sinin zerre kadar yanından bile geçemezsiniz. SEVİNMEYİN. Kobra istifa edince bu CHP için kazanç değil kayıptır. Başarılı yöneticilik dediğin bir yoldaşı kaybetmek değil kazanmaktır. Sizler bu tavrınızla CHP Esenler ilçe tarihinde bir kara  leke olarak kalacaksınız.
Kobra solcudur. Sağ yelpazede yer almaz. İstifa etti ama solculuktan da istifa etmedi ya. O yine sol politikalar safında yer almaya devam edecek ama sizler ne yapacaksınız ben söyleyeyim. Ben sizlerin ne yapacağınızı yaptıklarınızdan biliyorum. Mikro milliyetçilik, mezhepçilik adına CHP politikalarının tersine davranmaya devam edeceksiniz.
 
“Yaklaşan yerel seçimlerde liste pazarlıkları yapıyorlar”
Sizler 3-5 kişiyi geçmeyen dar çevrenizle partimizi küçültmeye devam edeceksiniz. Yoldaşlarınızı yok sayacaksınız. Yaklaşan yerel seçimlerde liste pazarlıkları yapacaksınız. Emperyalizmin gırtlağımızı sıktığı şu günlerde mücadele adına pratik hiçbir eylem yapmayacaksınız. Sizlerin buna yüreğinizin yetmeyeceğini ben adım gibi biliyorum. Sizler bana yaptığınız iftira ile anılacaksınız. Ben sizleri iftiracı, müfteri ilan etmiştim. Aranızdan birinin de yüzüne söylemiştim. Ama bakıyorum bu sözler sizleri durdurmaya yetmedi.
Sizler solcu değilsiniz. Kendinizi kandırmayın. Bence ait olduğunuz yere gidin. Partimizi rahat bırakın. İşgal ettiğiniz yerlerden inin ya da gerçek CHP`li gibi davranın. Son söz tarih sadece bedel ödeyenleri yazar.
 
 

Facebook hesabınızla yorum yapın:Veya Facebook`a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*  
(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*
   
(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
 
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık   Tarih  
 
CHP’yi Esenler’de Kara Secim Bekliyor   15 Eylül 2018  
 
Esenler’in 100 Yaşındaki Şerka Ninesi Vefat Etti   13 Eylül 2018  
 
Gökçebaş Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Oldu   13 Eylül 2018  
 
Kara Gün 12 EYLÜL-38 Yıl… Affetmeyiz   12 Eylül 2018  
 
​Kaya Ailesinin Mutlu Günü   12 Eylül 2018  
 
Çebi Ailesinin Acı Günü…   11 Eylül 2018  
 
Esenler Sağanakla Perişan…   08 Eylül 2018  
 
Yerel Basından Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret   08 Eylül 2018  
 
Usta Veda Etti; “takip edeceğim”   06 Eylül 2018  
 
Yılların Emekçisi CHP’ye Veda etti   08 Eylül 2018  
 
Süleyman Sarım Atışalan’lıları Üzdü- CHP’lilerin Vefasızlığı   03 Eylül 2018  
 
Esenlerin Meclisi Üç Dakikalığına Toplandı   03 Eylül 2018  
 
Taştan Ailesinin Cenazesinde Siyasiler Kol Kola   01 Eylül 2018  
 
Esenler Karıştı , Polis Seyretti   31 Ağustos 2018  
 
CHP’lilerden 30 Ağustos Alternatif Rezilliği   30 Ağustos 2018  
 
Esenler 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı   30 Ağustos 2018  
 
Esenler`de Çatı Yangını   28 Ağustos 2018  
 
Esenler’li Öğrencinin Sinop`tan Acı Haberi Geldi   28 Ağustos 2018  
 
Basın Düşmanı CHP, Biz Yoksak Siz Bir Hiçsiniz   23 Ağustos 2018  
 
Başkan Göksu, Uhud Camii’nde Vatandaşlarla Bayramlaştı…   21 Ağustos 2018  
 
Esenler Kaymakamlığı Bayramlaştı   18 Ağustos 2018  
 
Esenlere İthal Spor Kulübüne Tepkiler Geldi   18 Ağustos 2018  
 
Kanlı Pazar-Defol Katil ABD   16 Ağustos 2018  
 
Marmara`yı Büyük Felaket Bekliyor...DEPREM...   16 Ağustos 2018  
 
Usta’dan “Uygulama İmar Değişikliğine” İtiraz   14 Ağustos 2018  
 
Ütebay, “RÜŞVETÇİ” Meclis Üyesine Öyle Bir Sarıldı ki   02 Ağustos 2018  
 
Göksu Meclis Üyesi Usta’nın Acısını Paylaştı   01 Ağustos 2018  
 
Başkanlığın Nimetlerinden Halk Yararlanıyor   01 Ağustos 2018  
 
İstanbul’un Sultangazi İlçesine Başkanlık Kıyağı   01 Ağustos 2018  
 
Bölükbaşı: Cesurlar Hareketinin Liderinin Evinin Önünde Buluşuyoruz!   27 Temmuz 2018  
 
İstanbul Müftüsünden Davet…   26 Temmuz 2018  
 
Bir ayağı CHP’de Bir Ayağı AKP’de Olan Yöneticiler   24 Temmuz 2018  
 
Lozan`ın yıl dönümü ve Basın Bayramı Kutlu Olsun   24 Temmuz 2018  
 
Esenler’de Üniversiteli genç kıza taciz   21 Temmuz 2018  
 
Esenler’liler Çağdaş Okul Diyor, Yetkililer İmam Hatip Yapıyor   21 Temmuz 2018  
 
“Esenler’in Park ve Yeşil Alanı 6,8 Milyon Metrekareye Çıkacak”   16 Temmuz 2018  
 
Bağcılar Hastanesi`nde Skandal Olay! Çoğu Suriyeli Çocuk Gebe   16 Temmuz 2018  
 
Bu kış donacağız! Doğalgaza yüzde 30 zam geliyor   16 Temmuz 2018  
 
Dönemeçlerde Savrulanlar Gerçekleri İnkar Edenler Öncü Olamazlar!   15 Temmuz 2018  
 
İmar Barışı İptal Olabilir, Dikkat Edin   15 Temmuz 2018  
 
Kaymakam ve Belediye Başkanı Kitap Fuarını Açtı   13 Temmuz 2018  
 
CHP İstanbul Sol Kanat Değişim Dedi…   13 Temmuz 2018  
 
Esenler’de, Tacizde Bulunmaya Kalkan Sapığa Dayak   13 Temmuz 2018  
 
Son KHK İle Esenlerden 2.Öğretmen İhraç Edildi   08 Temmuz 2018  
 
Küfürbaz İlçe Başkanı…   08 Temmuz 2018  
 
Esenler Meclisi Güle Oynaya Tatile   06 Temmuz 2018  
 
Ütebay Çark Etti- Davacı Değilim Dedi   05 Temmuz 2018  
 
“Bugün yaşananları hayvanlar bile yapmaz”   04 Temmuz 2018  
 
Esenler Çocuk İstismarına İsyan Etti   03 Temmuz 2018  
 
Abdullah Der’e 8 ay 20 gün hapis cezası   03 Temmuz 2018  
 
Esenlerin Yeni Kızılay Başkanı A. Bölük Kimdir   03 Temmuz 2018  
 
ESENLER KIZILAYIN`DA ADALETSİZ DEĞİŞİM   02 Temmuz 2018  
 
CHP`Lİ USTA`DAN UZAKTAN KUMANDALI VE ÖRÜKLÜ ÖNERGE   02 Temmuz 2018  
 
ESENLER MECLİSİ SİVAS KATLİAMI KINADI KATLEDENLERE LANET OKUDU   02 Temmuz 2018  
 
Bu Binaya Yapılan Kattan Haberiniz Var mı?   30 Haziran 2018  
 
CHP İstanbul Sol Kanattan Soyluya Sert Tepki   29 Haziran 2018  
 
Esenlerde CHP’li Ütebay Kalenin Altında Kaldı   27 Haziran 2018  
 
CHP’nin İnfazcısı Ütebay Seçimlerde Ezber Bozmuş   25 Haziran 2018  
 
İYİ Partililere Sandıkta Saldırı   24 Haziran 2018  
 
Esenler Esnaf Odasının Babası Vefat Etti.   23 Haziran 2018  
 
Esenler Cumhuriyet Meydanı HDP’ile Coştu…   21 Haziran 2018  
 
Kılınç: Esenler iktidarı yolcu etmeye hazır ”TAMAM”   20 Haziran 2018  
 
AKP Bilimi, bilgiyi, adaleti ve mühendisliği "OY ve PARA" uğruna yok sayıyor   20 Haziran 2018  
 
Esenler’de Eğitim Karmaşasını Kim Düzeltecek?   20 Haziran 2018  
 
“Oyum Devrimci Dayanışma Ruhuyla HDP’ye”   19 Haziran 2018  
 
Kaftancıoğlu : Partililere Talimat Yağdırdı   19 Haziran 2018  
 
Ütebay Ve Ekibi Göksu’nun Dediği Gibi “ZAVALLISINIZ”   18 Haziran 2018  
 
Esenler “HAYIR” platformu HDP`ye oy verecek”   18 Haziran 2018  
 
HDP Esenler’in Halaylı Bayram Kutlaması   16 Haziran 2018  
 
Esenler İYİ PARTİ Halkla Meydanda Bayramlaştı   16 Haziran 2018  
 
Ütebay ve Bazıları İnce’ye İhanet Ediyor   16 Haziran 2018  
 
Esenler’lilerin Bayram Günü Kabir Ziyareti   15 Haziran 2018  
 
Pehlivanoğlu: “Karun kadar zenginleşmiş, Firavun’laşmış iktidar   13 Haziran 2018  
 
Esenler’de Silahlı Gasp...   13 Haziran 2018  
 
“Biliyoruz Sizlerde Farkındasınız!” O zaman “TAMAM”   11 Haziran 2018  
 
CHP’nin İnfazcıları ve Nemacıları Esenler’de Buluştu.   11 Haziran 2018  
 
Bayburt’lular İftarda Buluştu   10 Haziran 2018  
 
İnce: Ustayım diyordu meğer kek ustasıymış   10 Haziran 2018  
 
Esenler’liler İçişleri Bakanı Soylu’nun hangi sözüne inansın   09 Haziran 2018  
 
CHP Esenler İlçesi İftarında Örgüt Aç Kaldı   09 Haziran 2018  
 
 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>