Şahin"Seçimler En Çok Esnafımızı İlgilendiriyor"

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, üyeleri ile yaptığı sabah kahvaltılarının 52. dernek merkezinde gerçekleştirdi.

20:05:29 | 2019-01-06
-- Adversting 5 --

52.düzenlenen kahvaltı proğramının Dernek merkezinde Mimarsinan mahalle esnafları idi. Kahvaltıya Mimarsinan Mahalle Muhtarı ve dernek üyelerinin yanı sıra AKP İlçe başkan yardımcısı ve yerel basın mensupları katıldılar. Kahvaltılı toplantıda Başkan Şahin, “Bizler Esnaf odasıyız ve önümüzde yerel seçim var seçimler en çok bizleri ilgilendirir. Bizler tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz” diyerek açıklamada bulundu.
 
“Bizler Esnafımıza Hizmet Yapmakla Sorumluyuz”
Şahin, “ seçimler esnaf odamızı ve esnafımızı direk ilgilendiriyor. Bakınız bir ülkenin esnafı, sanatkarı olmazsa o ülkeler kalkınamaz, o ülkelerin hayat damarları işlemiyor demektir. İktidarlar esnafı için halkı için varlardır. Esnaf ve sanatkarın kalkınması ve gelişmesi için iktidarında muhalefetinde sorumlulukları vardır. Devletler esnafıyla, halkıyla bütünleşirse ve sorunları çözmek için projeler ortaya koyarsa devlet olur.

"iki yılda 33 milyon lira kredi verdik"

 

Önümüzde bir yerel seçim var, bizler adaylaşan tüm siyasi partilerin adaylarına başarılar dileriz. Bizler esnafımıza hizmet yapmakla sorumluyuz. Esnaf arkadaşlarımızı zaman zaman yerlerinde ziyaret ediyorum, onların sorunlarını dinliyor ve yönetim kurulu arkadaşlarımla çözümleri konusunda istişare ediyoruz. Bugüne kadar yapılmayanları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bakınız bugün verdiğimiz kahvaltı 52. kahvaltıdır. Esnafımıza birçok alanda hizmetler vermeye devam ediyoruz. Kredi almak isteyen esnafımıza kredi veriyoruz, iki yılda 33 milyon lira kredi verdik. Esnafımız aldığını veren, dürüst, erdemli namusuyla iş yapan esnaftır, böyle bir topluluğun temsilcisi olmak bana gurur veriyor.
 
Sözlerime son verirken sizleri ağırlamaktan dolayı da mutlu olduk. Bu birlikteliğin her zaman yapılması gerektiğini düşünüyorum. Esnafımızla Birlik içindeyiz, üyelerimizin bizlere verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>