Sirkeci: “AK Parti benimle daha da güçlenir”

Esenler Rizeliler Derneği’nin Kongresine katılan AK Parti Esenler Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sirkeci, “Sevildiğimi biliyordum ama bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum, aday adaylığımı açıkladığımdan bu güne kadar büyük destek aldım.”

18:08:57 | 2018-12-23
-- Adversting 5 --

MAZLUMLARIN SESİ OLACAĞIM

Esenler’de büyüyen ve yıllarca siyasetin içinde olan biri olarak bu yola çıktık. Buna ihtiyaç olduğunu bildiğim için bu yola çıktım. Mazlumların sesi olmak için mücadelemi veriyorum.

Bugüne kadar edepli bir şekilde bana yakışır bir şekilde çalışmalarımızı yürüttüm. Bundan sonrada açıklanana kadar böyle devam edeceğim.

Mevcut başkan ile ilgili bir şey söylemeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bize bazı sorular soruyorlar ve bende süreç bitsin ondan sonra söylerim diyorum. Şuan ben aday adayıyım tabi arkadaşım ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum dedim.

10 YIL BOYUNCA ATILAN TÜM İMZALARI BİLİYORUM

Şuan bir yarıştayız yarışı eşit şekilde devam ettirme mücadelesi veriyoruz. Yarışın sonunda aday gösterilirsek doğru bildiklerimizi anlatırız.

BENİM İÇİN ÇOK ZOR OLACAK

Tabi ki benim içinde çok zor bir iş olacak. Şuanki rahatlığımı asla devam ettiremeyeceğimi 24 saatin asgari 20 saatini çalışarak geçireceğimi çok iyi biliyorum. Ama ben bunu Esenler için zaten büyük bir kısmını yapmıştım. Nasip olur da başkan olursak Esenler adına bunu zevkle yapacağım.

Sayın Cumhurbaşkanımızın tercihi nasıl olursa olsun biz ona saygı göstermek durumundayız.

BİRLİKTE YÜRÜYELİM

Sizlerden bu zorlu yolda bana destek olmanızı bekliyorum. Öncelikle ailem ve beni seven bütün dostlarımın yüzünü asla yere baktırmadım. Nasip olur da başkan olursam inşallah böyle dik bir şekilde birlikte yürüyeceğiz” dedi.

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>