Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

Emlak Konut GYO Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap için imzalar atıldı. Söz konusu proje için sözleşme Bedeli 6 milyar 396 milyon TL+KDV şeklinde açıklandı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda İstanbul Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap Sözleşme İmzalanması hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamada Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Emlak Konut GYO arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü" çerçevesinde Bakanlık adına Emlak Konut tarafından ihale edilen İstanbul Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesinin yüklenici Mustafa Ekşi İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. ile imzalandığı belirtildi. 

Emlak Konut GYO Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap için sözleşme Bedeli 6.396.000.000 TL+KDV olarak açıklandı.
 

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması şu şekilde:

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan "Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü" çerçevesinde Bakanlık adına Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Esenler Kuzey Rezerv Yapı Alanı 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici MUSTAFA EKŞİ İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. ile 20.04.2023 tarihinde imzalanmıştır.

 Sözleşme Bedeli: 6 milyar 396 milyon TL+KDV 

   • Pazar 32.7 ° / 24.3 ° Güneşli
  • Pazartesi 34.9 ° / 24.8 ° Güneşli
  • Salı 32.5 ° / 25.1 ° Güneşli